Про Нас


Компанія «KR-International» є офіційним представником провідних корейських торгових марок косметики «EREPH CO. LTD »та« PF NATURE CO. LTD ». Це косметика класу «люкс», яка розробляється у власній лабораторії в Кореї кращими фахівцями. Переваги нашої косметики, в тому, що вона натуральна, ефективна і за доступною ціною. Вся продукція сертифікована на території України. 

Косметика має великий успіх у багатьох країнах Азії, Японії, Індонезії і США. Продукція забезпечує здорову красу, так як розробляється не для того, щоб приховати недоліки шкіри, а для їх усунення. Наша косметика виготовляється  на основі натуральних компонентів, що робить її ефективною для будь-якого типу шкіри, що підтверджує безліч клінічних досліджень .

Наша мета: зробити ваш щоденний домашній догляд ефективним! Наш шоу-рум в Києві завжди відкритий для наших клієнтів, де ми детально розповімо про нашу продукцію, її склад і дамо відповідь на всі питання! У нас представлені зразки косметики, тому можна буде все протестувати.